Regulamin

Regulamin

1. Zamówienia w sklepie internetowym www.art-market.l można składać na stronie internetowej lub mailowo: paczki@art-market.pl

2. Rejestracja, utworzenie konta w sklepie www.art-market.pl nie jest obowiązkowa. Rejestracja w sklepie jest bezpłatna, nie zobowiązuje do zakupów w naszym sklepie. Rejestracja służy zaoszczędzeniu Państwa czasu przy wielokrotnym zamawianiu towarów. Dodatkowo mogą Państwo otrzymywać najświeższy newsletter informujący o nowych produktach i promocjach.

3. Sklep realizuje zamówienia złożone przez pełnoletnie osoby fizyczne lub osoby prawne na terenie całego kraju.

4. Sklep realizuje zamówienia złożone na wszystkie alkohole wina, kosze z alkoholem lub zestawy z alkoholem tylko i wyłącznie  w punkcie sprzedaży w Daleszynku 10, 64-423 Lubosz.

5. Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia. W szczególności podania numeru telefonu, oraz adresu e-mailowego potwierdzającego zamówienia.

6. Po przyjęciu zamówienia pracownik skontaktuje się z zamawiającym pod podany w zamówieniu adres e-mail bądź telefonicznie w celu potwierdzenia zamówienia i ustalenia szczegółów wysyłki.

7. Zamówienia potwierdzane są automatycznie od momentu zamówienia. Po otrzymaniu zamówienia informujemy listem e-mail na podany w formularzu adres.

8. Jeśli uzyskanie potwierdzenia w ciągu 3 dni roboczych nie będzie możliwe, zamówienie zostanie anulowane.

9. Za zamówione produkty można płacić gotówką lub kartą  przy odbiorze, kartą kredytową lub przelewem na konto firmy.

10. W przypadku wybrania płatności przelewem zastosowanie ma następująca procedura: klient otrzymuje numer konta bankowego na który jest zobowiązany wpłacić określoną w zamówieniu sumę - w miarę możliwości od klienta oczekujemy na potwierdzenie przelewu lub oczekujemy na wpłatę na koncie. W momencie otrzymania od klienta potwierdzenia przelewu i zaksięgowania środków na koncie firma ART-MARKET realizuje wysyłkę towaru.W przypadku realizacji płatności poprzez pośrednika PayU zamówienie realizowane jest bezzwłocznie.

11. Dostawa następuję w ciągu 3-5 dni roboczych. Dokładny termin dostawy uzależniony jest od formy dostawy ( kurier, odbiór osobisty) W okresie przedświątecznym czas realizacji wydłuża się natomiast klient otrzymuję od razu informację o dacie realizacji.

12. Wszystkie towary zakupione w sklepie są  zdatne do użycia ( termin ważności min. 2 miesiący ) i oryginalnie zapakowane.

13. Klientom zgodnie z prawem przysługuje prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni, liczonych od dnia doręczenia towaru. Klient przesyła towar na swój koszt i zwraca sklepowi poniesione koszty spedycji towaru.

14. Zwrot towaru wymaga akceptacji sklepu. Klient zwraca fabrycznie zapakowany towar.

15. Sklep nie przyjmuje używanego, rozpakowanego towaru.

16. Złożenie zamówienia w sklepie www.art-market.pl oznacza zaakceptowanie postanowionego regulaminu.

17. W sprawach nieuregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

18. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwrantujemy, że publikowane na stronie opisy produktów nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błedne opisy nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

19. Właścicielem sklepu www.art-market.pl  jest firma ART-MARKET Piotr Stencel z siedzibą w Tulcach, ul. Daliowa 11

Numer konta bankowego: 39109014500000000106753194