Regulamin

Regulamin

1. Zamówienia w sklepie internetowym www.art-market.l można składać na stronie internetowej lub mailowo: paczki@art-market.pl

2. Rejestracja, utworzenie konta w sklepie www.art-market.pl nie jest obowiązkowa. Rejestracja w sklepie jest bezpłatna, nie zobowiązuje do zakupów w naszym sklepie. Rejestracja służy zaoszczędzeniu Państwa czasu przy wielokrotnym zamawianiu towarów. Dodatkowo mogą Państwo otrzymywać najświeższy newsletter informujący o nowych produktach i promocjach.

3. Sklep realizuje zamówienia złożone przez pełnoletnie osoby fizyczne lub osoby prawne na terenie całego kraju.

4. Sklep realizuje zamówienia złożone na wszystkie alkohole wina, kosze z alkoholem lub zestawy z alkoholem tylko i wyłącznie  w punkcie sprzedaży w Lwówku Wielkopolskim, Rynek 4.

5. Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia. w szególności podania numeru telefonu, oraz adresu e-mailowego potwierdzającego zamówienia.

6. Po przyjęciu zamówienia pracownik skontaktuje się z zamawiającym pod podany w zamówieniu adres e-mail bądź telefonicznie w celu potwierdzenia zamówienia i ustalenia szczegółów wysyłki.

7. Zamówienia potwierdzane są automatycznie od momentu zamówienia. Po otrzymaniu zamówienia informujemy listem e-mail na podany w formularzu adres.

8. Jeśli uzyskanie potwierdzenia w ciągu 3 dni roboczych ni będzie możliwe, zamówienie zostanie anulowane.

9. Za zamówione produkty można płacić gotówką lub kartą  przy odbiorze, kartą kredytową lub przelewem na konto firmy.

10. W przypadku wybrania płatności przelewem zastosowanie ma następująca procedura: klient otrzymuje numer konta bankowego na który jest zobowiązany wpłacić określoną w zamówieniu sumę - w miarę możliwości od klienta oczekujemy na potwierdzenie przelewu lub oczekujemy na wpłatę na koncie. W momencie otrzymania od klienta potwierdzenia przelewu i zaksięgowania środków na koncie firma Pomelo realizuje wysyłkę towaru.

11. Dostawa następuję w ciągu 1-3 dni roboczych. Dokładny termin dostawy uzależniony jest od formy dostawy ( kurier, Poczta Polska).

12. Wszystkie towary zakupione w sklepie są  zdatne do użycia ( termin ważności min. 2 miesiący ) i oryginalnie zapakowane.

13. Klientom zgodnie z prawem przysługuje prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni, liczonych od dnia doręczenia towaru. Klient przesyła towar na swój koszt i zwraca sklepowi poniesione koszty spedycji towaru.

14. Zwrot towaru wymaga akcpetacji sklepu. Klient zwraca fabrycznie zapakowany towar.

15. Sklep nie przyjmuje używanego, rozpakowanego towaru.

16. Złożenie zamówienia w sklepie www.art-market.pl oznacza zaakceptowanie postanowionego regulaminu.

17. W sprawach nieuregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

18. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwrantujemy, że publikowane na stronie opisy produktów nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błedne opisy nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

19. Właścicielem sklepu www.art-market.pl  jest firma Pomelo z siedzibą w Tulcach, ul. Daliowa 11

Numer konta bankowego: 08 1090 1359 0000 0001 3090 6186.